Strony www BydgoszczProjektowanie stron internetowych w Bydgoszczy.

Problemy z Accessem?

Tu znajdziesz rozwiązania...

 

 

Witam wszystkich zainteresowanych (albo zmuszonych, by się zainteresować :) ) bazami danych, a w szczególności Accessem. Strony te powstały początkowo, aby przybliżyć ten program studentom, którzy wybrali elektyw "Projektowanie i wykorzystanie systemów informatycznych w agrobiznesie." W pierwszym opracowaniu oprócz ogólnie dostępnych danych z pliku pomocy Accessa i przykładowej bazy danych Northwind oraz własnych materiałów dydaktycznych wykorzystałem również materiały Romana Gawrona, Piotra Ostrowskiego, Tomasza Baniaka, Stanley'a. Strony te kilka razy były rozszerzane i przebudowywane. Z czasem rozrosły się do obecnego rozmiaru. Obecnie znajdują sie tutaj nie tylko własne opracowania oparte na doświadczeniach w pracy ze studentami i z aplkacjami, przy których powstawaniu brałem udział, a także materiały czerpiące inspirację z wielu pozycji literatury i licznych źródeł rozrzuconych po całym internecie. Chętnych zapraszam do współpracy!

Mam nadzieje, ze strony Accessmastera pomogą początkującym w zrozumieniu podstawowych zasad konstruowania poprawnej bazy danych i tworzenia dobrej aplikacji bazodanowej. Myślę, że również bardziej zaawansowani użytkownicy znajdą tutaj coś dla siebie. 

Obecnie skupiam swoje wysiłki na zaktualizowaniu zamieszczonych tutaj informacji. Jednocześnie chętnie przyjmę wszelkie sugestie i uwagi, co do zawartości tych stron a także oryginalne i sprawdzone przez Was rozwiązania, którymi chcielibyście podzielić się z innymi "accessmasterami". Pozdrawiam wszystkich, którzy do mnie napisali.

Zapraszam.

Marek

Ostatnia aktualizacja:
    16 września 2010