Strony www BydgoszczProjektowanie stron internetowych w Bydgoszczy.

Mogę polecić

Sekrety języka C#

Andrzej Stefańczyk: Sekrety języka C#

Andrzej Stefańczyk, Inżynier Rozwoju Aplikacji Microsoft (Microsoft Certified Application Developer), poświęcił kilka miesięcy ciężkiej pracy i swój cenny czas na stworzenie ebooka, z którego prosto i krok po kroku nauczysz się prawidłowo i dobrze pisać programy w języku C# (c-sharp). Śmiało można powiedzieć, że to prawdopodobnie najlepsza polska książka o C# (c-sharp).

Dowiedz się więcej :: Download

 

 W dziale Download także: Umowa zlecenie i o dzieło i: Jak zdać egzamin?

 

Programuję w Delphi i C++ Builder

Mirosław J. Kubiak: Programuję w Delphi i C++ Builder

Jak szybko nauczyć się programowania w dwóch różnych językach?

Standardową metodą jest uczenie się programowania "język po języku". A co powiesz na dwa w jednym? Co gdybyś przy okazji zagłębiania się w szczegóły danej instrukcji w Delphi dowiedział się od razu, jak to samo robi się w C++ Builderze?

 

Książkę można czytać na cztery sposoby:

  1. jako podręcznik pierwszego kontaktu do nauki tylko języka Delphi Pascal (dla tych, co nie znają tego języka).
  2. jako podręcznik, który w szybki i bezbolesny sposób pozwala Czytelnikowi znającemu tylko język Delphi Pascal przejść do języka C++ Builder, bez konieczności dokładnego studiowania jego zawiłości w pierwszym z nim kontakcie.
  3. jako podręcznik pierwszego kontaktu do nauki tylko języka C++ Builder.
  4. jako podręcznik do równoczesnej nauki programowania w obu tych językach.

Dowiedz się więcej :: Download

 

Visual Basic 2005 Express i MySQL

Łukasz Peta: Visual Basic 2005 Express i MySQL

Jak szybko i prosto możesz stworzyć własną aplikację bazodanową (MySQL) napisaną w Visual Basic 2005 .NET?

...ściągnąłeś już darmową wersję Visual Basic 2005 Express?

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, ściągnij teraz pełną, bezpłatną wersję Microsoft Visual Basic 2005 Express Edition oraz bezpłatną wersję ebooka.

Na rynku jest bardzo dużo książek dotyczących języka Visual Basic, jednak niniejsza publikacja jest o tyle wyjątkowa, że dotyczy przede wszystkim tematu baz danych i na dodatek dostępna jest w wersji elektronicznej, przez co jest znacznie tańsza i łatwo można w niej wyszukiwać interesujących fragmentów.

Ebook "Visual Basic 2005 Express i MySQL" uczy zarówno składni języka Visual Basic jak również zasad tworzenia aplikacji opartych o bazę danych MySQL dla systemu Windows w tym języku, a został napisany głównie z myślą o początkujących programistach.

W publikacji "Visual Basic 2005 Express i MySQL" przedstawiony został sposób pisania w pełni funkcjonalnego programu do zarządzania kontaktami, krok po kroku - w oparciu o dołączony do ebooka kod źródłowy napiszesz bezproblemowo każdy inny program bazodanowy.

 

Inne publikacje dotyczące Accessa i projektowania baz danych